Valeria C.
Valeria C.
Contacter pour Hébergement
à partir de 25 € par nuit
Points forts
Expérience en matière de services dédiés aux animaux de compagnie
Dierenliefhebber op zoek naar knuffels
Mijn hele leven ben ik al dol op dieren en heb ik veel dieren gehad. Van knaagdieren tot katjes. Ook heb ik wat oppasadressen gehad. Ik heb heel veel liefde om te geven!
Qualifications
Notes et avis
Ons hondje goed verzorgd terug gekregen na 8 dagen. Blij met Valeria!

George heeft het heel goed gehad bij Valeria! Fijne communicatie, ik werd goed op de hoogte gehouden van hoe het met hem ging!

Een hele fijne oppas die met alle liefde en zorg voor je kat zorgt! Ik had mij geen betere kunnen wensen. Ik ging met zorgen op vakantie, maar door Valeria kwam ik gerust weer thuis. Ze denkt met je mee, niets is haar te veel. Ik ben haar erg dankbaar!

Fast reply, kind and very helpful!

Valeria past al jaren regelmatig op onze kat Hopkins. Tijdens korte tripjes maar ook langere vakanties. Ze is heel verantwoordelijk, betrouwbaar en zorgt goed voor onze viervoeter. Niet alleen eten geven maar ook aandacht en knuffelen. Dankzij haar mist Hopkins ons niet en kunnen wij met een gerust hart weg 😻
Als ik op vakantie ga, let ze altijd op de kat van m’n vader en z’n vriendin! Ze geeft ze altijd veel aandacht en komt altijd haar afspraken na omtrent eten geven en bak verschonen.
Calendrier et disponibilités
| L | M | M | J | V | S | D |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
| L | M | M | J | V | S | D |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
| L | M | M | J | V | S | D |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Dates de la garde
Ik werk 3 a 4 dagen thuis en verder ben ik bijna elke dag in de avond thuis. Kan dus regelmatig langskomen, ook in de ochtenden voor werk.
Où votre animal séjournera
Caractéristiques du logement
Sécurité, confiance et environnement
Ik heb zelf geen huisdieren maar met het oppassen op de diertjes van anderen word ik erg blij. Ik vind het belangrijk dat diertjes goed worden behandeld en alle liefde en zorg krijgen die ze verdienen!
Une journée type
Ik ben dol op wandelen dus ik zal ervoor zorgen dat honden hun energie kwijt kunnen en veel spelletjes kunnen spelen! Daarnaast ben ik heel erg van het kroelen, dat hoort er natuurlijk ook bij.
