Profile image

Johanna V.

1 year of experience
Profile image

Johanna V.

1 year of experience

Contact for Boarding

from €25 per night

Highlights

Identity Verified
Can administer medication
Senior dog experience
Can provide daily exercise

Pet care experience

Hondenliefhebber 🐶

Ik heb vroeger met mijn ouders een oude belgische herder uit het asiel in huis genomen om hem een leukere plek te geven tot zijn overlijden. Ik werkte destijds ook als vrijwilliger in het asiel bij de honden. Mijn opa had ook altijd een hond en ik vind het erg leuk om met honden te werken en hun persoonlijkheid beter te leren kunnen.

Qualifications

93% response rate
Usually responds in under an hour
50% bookings with photo updates
Sends updates with Rover Cards
1 year of experience
Oral medication administration
Injected medication administration
Senior dog experience

Calendar and availability

Available
Not available
SMTWTFS
Available
Not available
SMTWTFS
SMTWTFS

Schedule

Ik ben flexibel in mijn beschikbaarheid omdat ik nog student ben en ben zeer zorgvuldig in mijn planning zodat ik genoeg tijd kan maken voor jouw maatje :)

Where your pet will stay

Home characteristics

Lives in an apartment
Does not have a yard
Non-smoking household
Has 1 dog
No children present
Dogs allowed on bed
Dogs allowed on furniture
Potty breaks every 2-4 hours

Safety, trust & environment

Ik woon erg dichtbij een park en heb een eigen hondje die heel lief is. Ik woon op de begane grond dus ik kan ook zorgen voor honden die moeite hebben met trappen of om een andere reden moeilijk te been zijn.

Pets

A typical day

Het lijkt me leuk om te mogen zorgen voor uw hond en buiten te wandelen, te spelen, en te knuffelen (als zij dat ook willen natuurlijk!)

0 to 7 kg
7 to 18 kg
18 to 45 kg
over 45 kg
Dogs over 1 year old
Johanna can host up to 1 pet per night
Ik vind het fijn als je me goed op de hoogte kan brengen over speciale voeding, medicatie of mogelijke gedragsproblemen. Als jouw hond bij mij komt blijven slapen is het ook fijn om informatie van de dierenarts te hebben, voor de zekerheid.
Each sitter joining Rover needs to pass a background check. And by booking on Rover, you can get photo & message updates, 24/7 support, and reimbursement for eligible vet care.