
Veerle V.

Veerle V.
Contact for Boarding
from €25 per night
Highlights
Pet care experience
Een warm thuis vol hondenliefde ♥️
Al van jongs af aan ben ik gek op honden. Als klein meisje liep ik het liefst op iedere hond af die ik tegenkwam, ook als dat van mijn ouders eigenlijk niet mocht. Honden hebben altijd een bijzondere plek in mijn leven gehad. Vanaf mijn dertiende had ik zelf een hondje en inmiddels heb ik sinds ongeveer een jaar weer een hond in huis. Mijn huidige hond is een vrolijk vuilnisbakkenrasje van 15 maanden met een behoorlijk pittig karakter. Ze kan na even wennen goed met andere honden, en samen zijn we hier volop mee aan het trainen. Juist daardoor weet ik hoe belangrijk het is om goed te kijken naar het karakter en de behoeften van iedere hond. Ik heb ontzettend veel affiniteit met honden en vind het heerlijk om met ze bezig te zijn. Ik woon in een huis met twee verdiepingen en een omheinde tuin, waardoor er ook thuis voldoende ruimte is om een hond lekker te laten ontspannen. Daarnaast vind ik het heerlijk om eropuit te gaan en kan ik meerdere keren per dag met een hond naar buiten voor een wandeling. Een flinke wandeling is voor mij dan ook zeker geen probleem! Tijdens het uitlaten houd ik honden het liefst aangelijnd. Ik vind het belangrijk dat een hond veilig is en dat ik goed overzicht houd over de situatie. Omdat ik zelf een hond heb, vind ik het vooraf wel belangrijk om te weten hoe jouw hond met andere honden omgaat. Zo kan ik daar rekening mee houden en ervoor zorgen dat het voor alle honden prettig en ontspannen blijft. Wanneer het nodig is, kan mijn eigen hond bijvoorbeeld tijdelijk bij mijn ouders verblijven. Mijn doel is vooral dat jouw hond zich bij mij veilig, ontspannen en op zijn gemak voelt, met genoeg aandacht, beweging en natuurlijk heel veel liefde. 🐶❤️
Qualifications
Ratings and reviews
Veerle is een ontzettend lieve en betrouwbare hondenliefhebber. Ze is altijd gewend geweest aan honden en heeft zelf een hond waar ze met veel liefde en aandacht voor zorgt. Ook met onze eigen hond gaat ze altijd liefdevol en respectvol om. Ze is verantwoordelijk en luistert goed naar de wensen van de eigenaar. Ik vertrouw onze hond dan ook met een gerust hart aan haar toe!
Ik ken Veerle al lange tijd en kan haar zeker aanbevelen als hondenuitlater. Ze is van jongs af aan opgegroeid met honden en heeft een oprechte liefde voor dieren. Ook met haar eigen hond is ze ontzettend betrokken: ze maakt veel tijd vrij, geeft veel liefde en neemt haar verantwoordelijkheid serieus. Daarnaast gaat ze met onze eigen hond ook altijd liefdevol en respectvol om. Veerle is zorgvuldig, betrouwbaar en luistert goed naar de wensen van de eigenaar. Ik weet dan ook zeker dat honden bij haar de aandacht, zorg en liefde krijgen die ze verdienen.
Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Schedule
Momenteel werk ik part-time. Ik werk op maandag, woensdag en vrijdag tot 13:00 uur. De andere dagen in de week ben ik vrij.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Bij mij thuis is een hond onderdeel van het dagelijks leven. Ik heb zelf een hondje van 15 maanden en ben dus gewend om meerdere keren per dag lekker naar buiten te gaan. Ik woon in een rustige wijk met een omheinde tuin. In de buurt zit een mooi bebost gebied waar ik graag wandel met mijn eigen hond. Lange wandelingen vind ik dan ook helemaal geen probleem! Ook vind ik het prima om een hond mee te nemen in de auto. Ik heb hiervoor een hondenmandje voor kleine honden.
Pets
A typical day
We beginnen de dag rustig: lekker wakker worden, een koffietje drinken en knuffelen met de honden. Daarna gaan we eropuit voor het eerste rondje. Gedurende de dag wandelen we meerdere keren, gaan we graag naar het bos en is er natuurlijk tijd om samen te spelen. Mijn eigen hondje is gek op spelen, maar ik houd goed in de gaten of de andere hond dit ook leuk vindt. Ook eten en rustmomenten zijn belangrijk. De eetmomenten pas ik aan op de oppashond en indien nodig eten de honden apart. Tussendoor zorgen we voor voldoende rust, zodat het geen drukke dag wordt.
- 0 to 7 kg7 to 18 kg18 to 45 kgover 45 kgUnspayed females accepted, neutered males onlyVeerle can host up to 3 pets per night
- Hoe gaat hij om met andere honden? Hoeveel rust heeft hij nodig en waaraan merk ik dat hij moe of overprikkeld is? Zijn er bepaalde gewoontes, gedragingen of triggers waar ik rekening mee moet houden? Gebruikt hij medicatie of heeft hij extra verzorging nodig? Hoeveel en hoe vaak eet hij? Drinkt hij veel of juist weinig? Hoe lang en hoe vaak wandelt hij normaal? Hoe reageert hij op nieuwe plekken en situaties? Hoe vaak plast en poept hij gemiddeld? Waar en hoe slaapt hij het liefst? Houdt hij van knuffelen en aandacht, of heeft hij liever wat ruimte? Zijn er nog andere belangrijke dingen die ik moet weten? Alles wat helpt om jouw hond veilig, ontspannen en fijn te laten voelen bij mij thuis, hoor ik graag!
