Une K.
Une K.
Contact for Boarding
from NOK 500 per night
Highlights
Pet care experience
Erfaren hundeeier i landlige omgivelser
Jeg har over 17 års erfaring med hund og siden jeg nå bare har en liten hund selv er det veldig hyggelig å få hundegjest på besøk. Vi bor landlig og har en 2 mål tomt som er inngjerdet og der kan hundene løpe løs. På dagtid ukedager er jeg i jobb- så jeg kan kun passe hunden din om den kan være litt alene. Men jeg har ofte hjemmekontor. Jeg tilbyr ikke treningsopplegg eller noe avansert opplegg, men kos, omsorg og tur vil det bli mye av her hos oss. Jeg har erfaring med valper og gamle hunder med ulike utfordringer. Ta kontakt om du trenger pass så avtaler vi å møtes for å bli kjent så ser vi om det blir mach. .
Qualifications
Ratings and reviews
Pippi har vært hos Une for andre gang. Hun blir godt tatt vare på og vi får daglige oppdateringer med bilder.
Une K. cancelled a booking 1 day before it was scheduled to begin.
Molly hadde det fantastisk her.

Fantastisk oppfølging underveis, nydelig pass og fikk tilbake en hund som har kost seg og i tillegg fått en gratis klipp. Denne damen vet hva hun gjør😎

Jeg fikk gode oppdateringer med bilder og video. Følte at Une var veldig omsorgsfull, og at Nero var i de beste hender. Tror ikke Nero kunne hatt det bedre noe annet sted. Jeg kunne nyte min ferie mens han hadde det strålende. Så tusen takk til Une.

Vår Scott har hatt to fantastiske uker på ferie hos -og med Une. Vi har fått daglige oppdateringer med bilder og beskrivelse av hva de har gjort, hundelek, kos og tur. Hun har så mye erfaring, og gode metoder for å hjelpe ham med å finne ro m.m. Vi er veldig takknemlige, og booker garantert igjen!

Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Schedule
Morgen og kveldslufting er som regel med løping fritt inne på inngjerdet tomt. Rett utenfor huset er det mange stier opp i marka, med fine turveie og dit går dagens hovedtur.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Jeg en liten Chinese pp som er 12 år gammel men veldig sprek. Tidligere har jeg hatt vannhund, bichon frise og en border collie mix. Jeg har hatt 2 hunder samtidig i mange år. I tillegg til hund har jeg høner, men de er ikke frittgående når vi har hundegjester.
Pets
A typical day
En helt vanlig dag her er morgentur på tomta, før frokost for store og små. Min hund og gjester spiser i hver sine rom- iallefall i starten til vi blir kjent og trygge. I helgene steller jeg gjerne på tomten og da løper hundene løs og koser seg innenfor gjerdet. På ettermiddagen blir det en tur i skogen. Jeg har en hytte ved Vannsjø, hvor det også er nydelige skoger og fine turterreng.
- 0 to 7 kg7 to 18 kg18 to 45 kgTakes only 1 client at a timeUne can host up to 1 pet per night
- Du må ta med teppe eller seng så hunden får en trygg base. Ta også med eget for. Si fra om det er spesielle hensyn eller vaner jeg må vite om så vil jeg tilrettelegge for din hund.
