Stefan Kåre O.
Stefan Kåre O.
Contact for Boarding
from NOK 290 per night
Highlights
Pet care experience
Time spent with a dog is never wasted
Har passer alt fra små til store hunder, hannhunder og tisper. Også tisper i løpetid. Klipper klør når nødvendig, og pusser tenner. Hos meg er det alltids friskt vann og mye kos å få, samt ofte turer med sosialiseringsmuligheter. Fjerner også størkna tåremerker som er irritable for hundene.
Cat care experience

Stefan Kåre also cares for cats. Learn about their cat-specific care experience.
Qualifications
Ratings and reviews
We are very satisfied with our stay at Stefan’s with our border collie Kabi. Stefan was sending us a lot of pictures of our dog so we felt really comfortable knowing he is in good hands. Also Stefan has made a good connection with Kabi straight away and we could feel that this is the place where we can leave our precious dog. We will definitely be returning :)

Helt perfekt👍min lille boston terrier stor koste seg virkelig hjemme hos Stefan🤗😊

Glad og fornøyd hund kom hjem etter ferien sin.

Har en fin opplevelse med Stefan Kåre. Rolig og behagelig person.

Hunden min har hatt et godt ,trykt og sosialt opphold. Jeg og hunden min er 100% fornøyd.

Da har jeg endelig funnet Ellas forever feriehjem 😊🫶🏼🙏🏻 Stefan er en utrolig koselig mann som har stor omsorg for dyr. Ella som vanligvis er litt skeptisk til menn og fremmede, storkoste seg i Stefans selskap og med noen nye venner bl.a. Fumle og en katt. Jeg fikk jevnlig tilsendt bilder og videoer som viste hvor bra det gikk. At Ella også gikk på spesialdiett og medisiner mot allergi, ble fulgt fint opp. Ella ble kjempeglad da jeg kom for å hente henne 😊 Men, det beste var at hun nesten ikke ville bli med inn i bilen da vi skulle dra, og DET var vel den beste attesten hun ga til Stefan 😊👍🏼 Hun hadde et fornøyd smil rundt munnen resten av kvelden hjemme. Tusen takk Stefan, for at du var så snill med min lille hjertevenn Ella, håper vi får komme tilbake. Jeg anbefaler Stefan på det beste 😊🙏🏻🫶🏼🌹

Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Schedule
Jeg går hjemme som ufør, og har mye tid til overs og mye kjærlighet å gi til dyrene. Her får dyrene gå fritt i leiligheten der de vil, og om de vil ha oppmerksomhet kos og lek, så får de det også.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Jeg er innendørs med hunden utenom ved gåturer i mitt eget hjem, siden jeg ikke har inngjerdet hage. Men kan godt ta noen lange turer ute også.
Pets
A typical day
Vi går turer i skog og mark, og tilbringer tid inne og utendørs med lek og kos. Har også bekjentskap med hund for sosialisering, og turgruppe for litt lengre turer på torsdager.
