Maria A.
Maria A.
Contact for Boarding
from NOK 399 per night
Highlights
Pet care experience
Aktiv jente som elsker hunder
Hei, jeg er en energisk hundeelsker som tilbyr lufting, eller døgnpass i eget og eiers hjem. Jeg har to hunder selv og har derfor lang erfaring med stell og turer. Lea er 5 1/2 år og valpen hennes Lollipop er 1 år. Jeg bor i et hus med hage, nært skog med fine turområder og kan gjerne tilbringe timesvis ute i naturen. Hos meg får hunden din være akkurat som den er, enten den er rolig og foretrekker kos eller er aktiv og vil ha konstant lek. Jeg elsker å være med hunder og gleder meg til å bli kjent med akkurat din hund! Fra høsten jobber jeg som barnepasser mandager, onsdager og torsdager, og må derfor tilpasse hundepass utifra dette. Sjekk tilgjengelighet i kalenderen :)
Qualifications
Ratings and reviews
Maria passet Bella, en 12 år gammel blanding av golden retriever og labradoodle, i 14 dager fra 9. til 24. juni. Vi opplevde Maria som veldig ansvarsfull og genuint opptatt av at vår hund og hennes egen skulle ha det bra. Vi fikk jevnlige oppdateringer med bilder underveis i passe-perioden, og så at hunden vår fikk fine turer i skogen, fikk være mye ute og fikk mye kos og oppmerksomhet. Ved henting var det tydelig at hunden vår hadde hatt det veldig bra, og den gikk godt sammen med hennes egen hund. Vi booket Maria igjen for dagspass av Bella 28. juli, og merket at Bella var glad for å komme tilbake dit. Vi anbefaler Maria på det sterkeste, og vil gjerne spørre henne igjen neste gang vi har bruk for pass.

Anbefales på det sterkeste!! Utrolig viktig og et vanskelig tema. Derfor viktig å ta opp! Syns jeg! Anbefaler å signere å gjøre sin oppgave til å gjøre en forskjell!
Maria har jeg kjent i alle år og hun er absolutt det beste mennesket jeg vet om. Hun vil alle godt og har et enda større hjerte for dyr. Hun er også ansvarlig og vet hva det innebærer å gi et dyr en bra hverdag og det den trenger. Jeg selv er hundeeier som ikke lar de fleste passe min hund fordi hun er forsiktig av seg, men jeg hadde absolutt latt Maria passe mitt hjertebarn (Min hund).
Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
Schedule
Jeg går allerede morgentur, ettermiddagstur og kveldstur med mine egne to hunder. Så enten du trenger tur eller døgnpass, vil hunden din passe inn i vår daglige rutine.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Jeg har hage, stor plass inne og bor nært skogen med fine turområder. Mange dører og muligheter for å skille hundene ved behov. Mine to egne er veldig glad i andre hunder og gleder seg til å bli kjent med din.
Pets
A typical day
Både jeg, Lea og Lollipop er veldig klare for å leke med deres hund. Vi elsker lange turer i skogen, godbiter og avslapping i hagen.
