
Madelen Ø.

Madelen Ø.
Contact for Boarding
from NOK 450 per night
Highlights
Pet care experience
Lang erfaring med dyr hele livet
Jeg har lang erfaring med dyr gjennom hele livet. Jeg har hatt hunder i ulike størrelser, både små og store, og har også erfaring med hest. I tillegg har jeg hatt katt, kanin, hamster, gris og flere andre dyr. Jeg er vant til daglig stell, ansvar og håndtering av dyr. Jeg liker godt å gå tur og er komfortabel med aktivt hundehold. Jeg har generelt god erfaring med dyr og er rolig og trygg i omgang med dem.
Cat care experience

Madelen also cares for cats. Learn about their cat-specific care experience.
Qualifications
Ratings and reviews
Kjempe fornøyd med Madalen, hun sent mange bilder og oppdateringer. Hun er veldig omsorgsfull og vi vil book hun igjen når vi har behov for det. Vi anbefaler.

Pelle har hatt et veldig godt opphold hos Madelen. Vi har også mottatt mange kjekke oppdateringer på hva som skjer hos Pelle når han har vært her. Vi kommer gjerne tilbake!

Lett å kommunisere med, fikk jevnlige oppdateringer. Veldig tydelig vandt rundt dyr og veldig hyggelig 😊

Hunden vår Bobbi har hatt en kjempe fin tid med Madelen og samboeren. Han har blitt veldig glad i de begge to. Super fornøyd❤️

Koselig ung dame med stor kjærlighet til dyr. Følte meg fullstendig trygg etter overlevering av vår dachs, og fikk realistiske oppdateringer fra hans opphold. Det beste beviset på at potevennen måtte bort til henne og si hade før vi gikk til vårt. Tusen takk, Madelen for omsorgen du gir!

Luna trivdes kjempegodt og ville ikke hjem. Koselig med alle oppdateringer 😊

Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
Schedule
Jeg er hjemme hele sommeren og er tilgjengelig for dyrepass på kort varsel. Fra etter august starter jeg på skole et par ganger i uken, men har fortsatt god fleksibilitet og mye ledig tid. Jeg har ingen fast rutine i hverdagen og tilpasser dagen min etter hvilke dyr jeg passer og deres behov og rutiner. Dette gjør at jeg kan gi god oppfølging og tilstedeværelse gjennom hele dagen.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Jeg bor i et lite hus med terrasse og hage som kan inngjerdes ved behov. Dette gir trygge og kontrollerte uteområder for dyr. Jeg har selv katt i hjemmet. Hun er vant med at det kommer ulike dyr på besøk og er rolig og tilpasningsdyktig. Hun er vennlig mot andre dyr, og tilpasser seg situasjonen – enten ved å være sosial eller trekke seg unna hvis et dyr ikke ønsker kontakt. Hun er aldri aggressiv mot andre dyr. Jeg lar aldri andres dyr være alene hjemme når jeg passer dem, og jeg er komfortabel med både overnatting og lengre opphold. Jeg legger stor vekt på trygghet, tilsyn og et rolig miljø tilpasset hvert enkelt dyr.
