Profile image

Luke D.

No star rating available
Profile image

Luke D.

No star rating available

Contact for Boarding

from €45 per night

Highlights

Identity Verified
15 years of experience
Can administer medication
Special needs experience
Senior dog experience
Can provide daily exercise

Pet care experience

Jouw hond, mijn volledige aandacht

Ik heb 14 jaar een eigen hond gehad en daardoor veel ervaring opgedaan met dagelijkse verzorging, wandelen en het aanvoelen van honden. Daarnaast heb ik regelmatig met veel plezier op honden van anderen gepast. Ik ben rustig, betrouwbaar en geef graag persoonlijke aandacht. Daarom kies ik er ook bewust voor om met één hond tegelijk te wandelen, zodat jouw hond alle rust en aandacht krijgt.

Qualifications

100% response rate
Usually responds in under half an hour
15 years of experience
Oral medication administration
Senior dog experience
Special needs dog experience
Can provide daily exercise

Ratings and reviews

-
0 ratings
Tamara V.
mei 25, 2026

Luke is echt een enorme dierenvriend en een van de meest zorgzame mensen die ik ken. Hij houdt enorm veel van honden en dieren in het algemeen. Volgens mij soms zelfs meer dan van mensen 😄. Dieren voelen zich meteen op hun gemak bij hem omdat hij zoveel geduld, aandacht en liefde geeft. Of het nu gaat om spelen, wandelen of gewoon lekker knuffelen, Luke behandelt elk huisdier alsof het van hemzelf is. Als je iemand zoekt die met heel zijn hart voor jouw dier zorgt, dan zit je bij Luke absoluut goed!

Calendar and availability

Available
Not available
SMTWTFS
Available
Not available
SMTWTFS
SMTWTFS

Schedule

Ik ben redelijk flexibel en probeer mij zoveel mogelijk aan te passen aan de vraag van een baasje. Als ik het van tevoren weet, is er vaak veel mogelijk om tijd vrij te maken voor een wandeling. Ik ben vooral beschikbaar in de avonden, weekenden en overdag.

Where your pet will stay

Home characteristics

Lives in an apartment
Does not have a yard
Non-smoking household
Has caged pets
Has no pets
No children present
Dogs not allowed on bed
Dogs not allowed on furniture

Safety, trust & environment

Ik bied vooral wandelingen aan en verzorging bij het baasje thuis, zodat de hond in zijn of haar vertrouwde omgeving kan blijven. Ik vind rust, veiligheid en persoonlijke aandacht belangrijk en zorg natuurlijk voor voldoende beweging en aandacht tijdens de wandelingen. In overleg is opvang bij mij thuis eventueel ook mogelijk wanneer dat echt nodig is. Ik laat een hond niet zomaar alleen en kijk goed naar wat het dier nodig heeft.

0 to 7 kg
Dogs over 1 year old
Spayed and neutered dogs only
No females in heat
Crate-trained dogs only
Takes only 1 client at a time
Luke can host up to 1 pet per night
Each sitter joining Rover needs to pass a background check. And by booking on Rover, you can get photo & message updates, 24/7 support, and reimbursement for eligible vet care.