Profile image

Linda J.

5.0 out of 5 stars
2 repeat clients
Profile image

Linda J.

5.0 out of 5 stars
2 repeat clients

Contact for Boarding

from NOK 250 per night

Highlights

Identity Verified
Home full time
Accepts 1 client at a time

Pet care experience

Familie på tre passer gjerne hund

Vi er en familie på en voksen og ett barn på 14 år, vi har hatt hund i flere år og har nå Anna en cavalier på åtte år som vi fikk omplassert i 2025 ved juletid. Anna er veldig glad i både folk og hunder, har ingen atferdsvansker og tilpasser seg godt. vi har passet flere venners hunder, alt fra cavalier, sheltie, dvergpincher, husky, labrador, engelsk setter og Golden retriever. Jeg er selv svært aktiv og løper mye fjellet, og ønsker gjerne å passe en hund som er glad i tur. Samtidig er vi glad i å ha selskap til kvelds i sofaen. vi har ingen lang erfaring med krevende hunder bak oss og ønsker ikke å passe hunder med atferdsvansker. Hunden vil være en del av familien, få masse tur om den ønsker det og om den vil i senga så er vi med på det! Om hunden går fint med andre hunder så er den velkommen hos oss 😊

Qualifications

2 repeat pet parents
100% response rate
Usually responds in under half an hour
70% bookings with photo updates
5 years of experience

Ratings and reviews

5.0
stars
2 ratings
Delaram R.
5.0 out of 5 stars
Boarding • Jul 20, 2026

Super fornøyd, god kommunikasjon hele veien

Profile image
Hans Petter Vik S.
5.0 out of 5 stars
Boarding • Oct 25, 2025

Zappa stortrivdes her ! Veldig trivelige folk som vi garantert kommer til å spørre om hundepass igjen👍

Profile image
Mats J.
Oct 17, 2025

Hun har passet huskyen min en del ganger og er flink og snill med dyr. Går gjerne lange turer med glede så hunden kommer tilbake rolig og fornøyd :)

Calendar and availability

Available
Not available
SMTWTFS
Available
Not available
SMTWTFS
SMTWTFS

Schedule

Jeg jobber i bank og har delvis hjemmekontor (to dager hjemme og tre på kontor som utgpkt) , dvs at hunden kan bli noe alene på dagtid, datteren er på skole fra 09-15 hver dag.

Where your pet will stay

Home characteristics

Lives in a house
Has an unfenced yard
Non-smoking household
Has 1 dog
No children present
Dogs not allowed on bed
Dogs allowed on furniture
Potty breaks every 4-8 hours

Safety, trust & environment

Alt etter som hva hunden er vant til. Vår hund var løs i huset med tilgang på alle plan når hun var alene og tålte det fint. Har hus på tre plan med trapper uten grind evt, vi har evt et gjesterom hunden kan være på om den ikke skal ha tilgang på hele huset, evt at vi har igjen døren til stua. I utgangspunktet ønsker vi å tilrettelegge for at jeg er hjemme under hundepass men om det blir over en lengre periode så kan det bli vanskelig at jeg tar hjemmekontor hver dag.

Pets

0 to 7 kg
7 to 18 kg
Takes only 1 client at a time
Linda can host up to 1 pet per night
Each sitter joining Rover needs to pass a background check. And by booking on Rover, you can get photo & message updates, 24/7 support, and reimbursement for eligible vet care.