Lena A.
Lena A.
Contacter pour Visites à domicile
à partir de 230 NOK par visite
Points forts
Expérience en matière de services dédiés aux animaux de compagnie
Fullt fokus på din hund, med lek & mestring💓
Jeg vil gjerne bli kjent med din hund! 💓 Har passet flere forskjellige hunder opp gjennom årene, og erfaring fra å trene i Norske Redningshunder. Jeg er ei ung dame på 25 år som gjerne kunne tenke seg å lufte/passe og trene med hunden din hvis du kjenner at det er vanskelig å strekke til i hverdagen! Jeg jobber som vikarsykepleier, og vil gjerne bruke den ledige tiden jeg har mellom oppdrag på å bli kjent med enda flere pelsvenner 🥰 Jeg har passet hunder siden barneskole-alder, og har helt klart mest erfaring med høydriftige hunder, mer spesifikt border collie. Jeg har selv hatt en border collie som jeg har trent innen redningsarbeid, og diverse annen søkstrening. Jeg er over gjennomsnittet interessert i hund, hundetrening og hundens atferd, og kan garantere deg at jeg er en passer som gjør mitt aller beste for å forstå din hund og gjøre tilværelsen sammen med meg så trygg og god som den kan bli. Jeg gjør mitt beste for å forstå hunden og dens språk, og tilrettelegge for minst mulig negativt stress. Vi skal ha det gøy, mestre og bygge selvtillit sammen med hundene våre! Jeg streber alltid etter positiv og tvangsfri innlæring av nye atferdsmønstre 🙏🏻 En stor del av det å trene hund handler om å tilrettelegge og «manipulere» omgivelsene, for å legge opp til mestring for pelsvennene våre 💓 Jeg har ikke anledning til å passe hunder i hjemmet per nå, men jeg kan tilby lange turer utendørs, og kan eventuelt passe hjemme hos deg om det trengs 😊
Qualifications
Sécurité, confiance et environnement
Jeg har ikke anledning til å passe i eget hjem. På tur liker jeg å gå turer i skog og mark, som gjerne ikke er så veldig beferdet. Da bruker jeg gjerne langline/sporline på hunder som jeg ikke kjenner (så lenge de har sele, ikke i halsbånd), slik at de får anledning til å løpe litt, men fremdeles er under kontroll. Elsker å drive med søksarbeid, søksutvikling, ha det gøy sammen med hundene!! Ingenting skal være kjipt, kjedelig eller ubehagelig.
Notes et avis
Lena er en erfaren hundeeier som vet hva som kreves for å få en hund til å trives. Hun setter alltid hunden som første prioritet og passer på at den får fylt ut alle behovene sine å mer. Hun kan mye om hundens fysiske og psykiske helse. Anbefaler henne hvis du vil ha en dyktig hundetrener.
Lena har selv hund, som hun har oppdratt alene. Hun har derfor stor kapasitet og mye kunnskap om hunders behov, både fysisk og mentalt. Jeg hadde ikke nølt med å la Lena passe hunden min et sekund. Der vet jeg han er trygg og godt ivaretatt. Anbefales på det sterkeste!
Calendrier et disponibilités
| L | M | M | J | V | S | D |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| L | M | M | J | V | S | D |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| L | M | M | J | V | S | D |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 |
Dates de la garde
Jeg har fri i perioder, da jeg påtar meg oppdrag rundt omkring i hele Norge. Så når jeg har friperioder har jeg masse ledig tid til å bruke på dyrepass :)
