Kristine K.
Kristine K.
Contact for Boarding
from NOK 475 per night
Highlights
Pet care experience
Hundelufting, dagspass og døgnpass!
Jeg har erfaring med både eldre hunder og valper. Har for tiden en unghund på 9 måneder som jeg har fullført valpekurs, grunnkurs og skal nå begynne på hverdagslydighet med. I tillegg trener vi parkour nivå 1. og skal i september delta på noseworkkurs. Min forrige hund hadde i sine eldre år en del atrose og det innebar både medisinering og tilpassing av turer/ aktivitet og hjemmet generelt. Han fikk også hver kveld massasje/ stretching øvelser som jeg gjorde selv i tillegg til rehabilitering/ fysio 2 ganger i uka.
Cat care experience

Kristine also cares for cats. Learn about their cat-specific care experience.
Qualifications
Ratings and reviews
Strålende fornøyd med Kristine som passet Ciffi 10 dager i juli. Hun følger både opp hund og eier meget godt under hundepasset. Vi vil bruke Kristine igjen.

Kristine holdt oss oppdatert under hele oppholdet til Birk og fant gode løsninger / aktiviteter i den uvanlig varme perioden.

Veldig god og rask kommunikasjon på forhånd og Kristine passet fantastisk på katten vår. Fine daglige oppdateringer og fleksibel når vi trengte en forlengelse av besøkstidsrom. Kan anbefales og vi booker henne igjen.

Elmer hadde veldig fine dager hos Kristine. Hun sendte jevnlige oppdateringer fra tur og hjemmekos. Vi kan varmt anbefale Kristine😊

Imøtekommende, hyggelig og dyktig passer :) Balder koste seg hos henne og det var veldig hyggelig med oppdateringer underveis og samtale om hvordan det hadde gått ved henting.

Kristine har gjort en fantastisk jobb med å passe våre to katter mens vi var på ferie. Hun er pålitelig og veldig hyggelig. Vi var helt trygge på at kattene hadde det bra mens vi var borte.

Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 |
Schedule
Jeg heter Kristine, 42 år og jobber 80 prosent i helsevesenet. Jeg jobber turnus, så det er forskjellig fra uke til uke. Men jobber mye kveld . Så da har jeg tid før jobb til å gå en tur eller ta et drop in besøk . Jeg har hatt hund hele livet og har alltid vært svært glad i dyr. Har en unghund nå på 9 måneder nå, og vi er generelt mye ute, enten i nærmiljøet, skogen eller på hytta.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Mine drop in besøk vil inkludere kos, tur, mat om nødvendig/ ønskelig . Vi kan også bare gå en times tur i skogen. Dette finner vi ut av sammen. Jeg tilbyr nå Også døgnpass i eget hjem. Og Kattepass i eiers hjem / drop in besøk
Pets
A typical day
Korte eller lengre turer i skogen eller nærområde .vi kan også kose, leke og aktivisere hjemme hos deg om det er ønskelig . Snuseturer Jeg tilpasser både turer og aktivitet etter hundens alder og behov
