Profile image

Katherine S.

5.0 out of 5 stars
Profile image

Katherine S.

5.0 out of 5 stars
Service area map for [object Object]
Hamar

Contact for Drop-In Visits

from NOK 325 per visit

Highlights

Identity Verified
25 years of experience

Pet care experience

Trygg og personlig hundelufting

Jeg er glad i hunder og opptatt av at hver tur skal være en trygg, positiv og hyggelig opplevelse for hunden. Jeg tilpasser turen etter hundens alder, energinivå, personlighet og behov – enten den trives best med en rolig rusletur og mye snusing, eller trenger litt mer aktivitet og tempo. For meg handler hundelufting om mer enn bare å komme seg fra A til B. Jeg ønsker å gi hunden kvalitetstid ute, med rom for å utforske omgivelsene, bruke sansene og få den aktiviteten den trenger. Jeg legger stor vekt på trygghet, pålitelighet og god kommunikasjon med eier. Målet mitt er at du skal kunne føle deg helt trygg på at hunden din blir godt ivaretatt når den er på tur med meg. Jeg tilbyr i hovedsak individuelle turer, slik at hunden får personlig oppfølging og turen kan tilpasses akkurat dens behov.

Qualifications

100% response rate
Usually responds in around an hour
Sends updates with Rover Cards
25 years of experience

Safety, trust & environment

Trygghet kommer alltid først. Før første tur ønsker jeg å bli kjent med både deg og hunden, og få informasjon om hundens rutiner, temperament, eventuelle utfordringer og hva den trives best med. På tur følger jeg dine ønsker når det gjelder sele, bånd, kontakt med andre hunder og områder vi går i. Jeg tilpasser tempo og tur etter den enkelte hunden og holder deg gjerne oppdatert etter turen.

Ratings and reviews

5.0
stars
1 rating
Marte-Lill L.
5.0 out of 5 stars
Dog Walking • Sep 25, 2026

Kan anbefale Katrine på det varmeste🥰. Varm og god person, som hunden vår liker veldig godt. All kommunikasjon har vært strålende, og vi kommer garantert til å bruke denne tjenesten og da Katrine igjen❤️🙏🏻. Såååå fornøyde!!! Tusen takk til Katrine🥰

Profile image

Calendar and availability

Available
Not available
SMTWTFS
Available
Not available
SMTWTFS
SMTWTFS

Schedule

Jeg har en fleksibel hverdag og kan tilpasse hundeluftingen etter hundens vanlige rutiner og behov. Jeg tilbyr turer på hverdager, og avtaler tidspunkt på forhånd slik at både du og hunden vet hva dere kan forvente. Jeg ønsker å bygge opp faste, gode rutiner med hundene jeg går tur med.

0 to 7 kg
7 to 18 kg
18 to 45 kg
over 45 kg
Katherine can host up to 3 drop-ins per day
Each sitter joining Rover needs to pass a background check. And by booking on Rover, you can get photo & message updates, 24/7 support, and reimbursement for eligible vet care.