Zdjęcie profilowe

Justyna M.

Brak dostępnej oceny gwiazdkowej
Zdjęcie profilowe

Justyna M.

Brak dostępnej oceny gwiazdkowej

Kontakt do Noclegi dla zwierząt

od 50 zł za noc

Najważniejsze punkty

Tożsamość zweryfikowana
20 roku doświadczenia
Ma ogrodzone podwórko

Doświadczenie w opiece nad zwierzętami

Miłośniczka zwierząt

Witajcie! Od 20 lat jestem psią mamą. Moje psiaki były adoptowane ze schroniska, miałam też przyjemność z charakterną jamniczką:) Mieszkam w bloku, na parterze z ogródkiem, więc psy mają zawsze dostęp do ogrodzonego wybiegu. Uwielbiam długie spacery - pies ze mną nigdy nie będzie się nudził!:)

Doświadczenie w opiece nad kotami

Zdjęcie profilowe
Kotek też mile widziany:)

Justyna opiekuje się również kotami. Dowiedz się więcej na temat doświadczeń tego opiekuna w opiece nad kotami.

Kwalifikacje

Wskaźnik odpowiedzi 100%
Zazwyczaj odpowiada w ciągu kilku minut
20 lat doświadczenia

Oceny i recenzje

-
0 ocen
Przemysław L.
Feb 23, 2026

Justyna to prawdziwa psiara! Jak najbardziej mogę ją polecić jako opiekunkę zwierząt. Sama od 20 lat miala zawsze psy. Jest aktywna, dużo czasu spędza na świeżym powietrzu, w lesie, na spacerach. Jest kontaktowa i czuła do zwierząt.

Kalendarz i dostępność

Dostępne
Niedostępne
pwścpsn
Dostępne
Niedostępne
pwścpsn
pwścpsn

Harmonogram

Z chęcią zajmę się Twoim pupilem. W tygodniu jestem dostępna od 17:00, sobota i niedziela bez ograniczeń. Mogę przenocować zwierzaka również w tygodniu, z odbiorem nie później niż o 8:00. Z przyjemnością zabiorę Twojego pupila na długi spacer, jeśli nadmiar pracy, obowiązków lub choroba nie pozwalają Ci na to. Na przestrzeni lat miałam kundelka w typie owczarka niemieckiego, Wilczaka czechosłowackiego i jamniczkę, więc znam potrzeby i możliwości psów w różnych rozmiarach/temperamentach i potrzebach.

Gdzie będzie przebywać Twój zwierzak

Charakterystyka domu

Mieszka w mieszkaniu
Ma ogrodzone podwórko
Gospodarstwo domowe dla niepalących
Nie ma zwierzaków
Brak dzieci
Psiaki nie mogą przebywać na łóżku
Psy nie mogą przebywać na meblach
Przerwy na potrzeby fizjologiczne co 2–4 godziny

Bezpieczeństwo, zaufanie i środowisko

Mieszkam w bloku na parterze. Z mieszkania jest wyjście na 90 metrowy ogródek, wiec nawet gdyby Twój senior potrzebował wyjść w środku nocy nie ma z tym problemu, a psiej młodzieży oprócz spaceru zapewniam zabawy w ogródku. Latem pisaki mogą się swobodnie wygrzewać.

Koty
0 do 7 kg
7 do 18 kg
18 do 45 kg
o 45 kg
Psy powyżej 1 roku życia
Brak samic w rui
Justyna może gościć do 2 zwierzaki za noc
Każdy opiekun dołączający do Rover musi przejść weryfikację tożsamości. Dokonując rezerwacji na Rover, możesz otrzymywać zdjęcia i aktualizacje w wiadomościach, wsparcie dostępne dla Ciebie i zwrot kosztów kwalifikującej się opieki weterynaryjnej.