Jonna N.
Jonna N.
Contact for Boarding
from SEK 475 per night
Highlights
Pet care experience
Hundälskare
Jag passar en av mina bästa vänners hundar en gång i veckan och är helt kär! Jag blir helt tom varje gång vi skiljs åt och känner verkligen att jag vill spendera mer tid och kärlek åt just.. hundar. Jag älskar att gå promenader, leka, lära nya tricks och vill gärna att hunden ska vara med överallt där jag är om det så är med vänner eller på ett kafé. Jag bor i en trea på Hisingen precis vid saluhallen, här finns massa roliga hundvänliga platser och tre km till slätta damm som är ett riktigt bra ställe att gå en längre promenad eller släppa hunden fri i ena hagen för att få leka och springa av sig lite. Jag är just nu på praktik men hjälper gärna till på kvällar och helger!
Qualifications
Ratings and reviews
Polly fick snabbt en ny bästis! Fina uppdateringar som genererade i trygghet och lugn hos matte. ♥️

Vårt nya förstahandsval 💚

Jonna N. cancelled a booking 4 days before it was scheduled to begin.
Jonna is such a caring and experienced person! Extremely easy and fun to communicate with (+gives updates during the day) and our dog was really chill when I picked him up, whis honestly is the best sign! 🥰 Will definitely ask her for daycare again!

Funkade bra som vanligt.

Alltid lika trygg med att lämna vovven hos Jonna!

Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Schedule
Just nu är jag tillgänglig på kvällar och helger! Om det bara är korta promenader eller övernattningar så hjälper jag mer än gärna till! Jag kommer vara på praktik fram till maj nämligen.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Jag bor i en stor lägenhet med tre rum så det finns gott om plats att sniffa omkring på och leka på. Alla hundar är också välkomna i soffor och i sängen om ägarna tycker det är okej då det är mysigt att kela och mysa tillsammans framför en film eller serie.
A typical day
Älskar att gå långa promenader och leka. Det är nästan så hunden tröttnar innan mig på att leka haha Jag gillar att hitta nya sätt att utmana hunden på, allt från mentala lekar till fysiska
