Electra W.
Electra W.
Contact Electra W.
Highlights
Pet care experience
Din hunds kompis när du inte kan!
Jag är uppvuxen med schnauzer, yorkshireterrier och huskatter! Jag har även passat vänners hundar och katter genom åren och tycker alltid det är lika roligt. Jag tycker om hundar i alla deras härliga varianter och personligheter!
Qualifications
Ratings and reviews
Toppen! Som varje gång min Kelsey är hos Elektra är hon glad att komma dit och en glad hund när jag kommer och hämtar henne! 🥰

Toppen! Som varje gång! Bra med uppdateringar om hur det går, väldigt varmt mottagande av både mig och Kelsey. Och min hund är glad att gå dit och även glad och nöjd när jag kommer för att hämta! Toppen! Rekommenderar! verkligen Electra!

Så underbar och kärleksfull, tog hand om vår tjej så bra! Jättebra kommunikation och väldigt mån om Saga. Vi kommer absolut använda oss av Electra igen.

Toppen! Som varje gång! Både för mig som hundägare och för min hund! Electra får oss båda att känna oss trygga och bekväma!

Maja hade en toppendag! Electra skickade många fina bilder under dagen. Kan varmt rekommendera Electra!

Toppen! Väldigt bra bemötande, Electra lyssnade och var intresserad av hur hon bäst kunde möta Kelseys behov! Och hon är snabb på att svara här på appen och skickar bilder under dagen. Kelsey blev förtjust i Electra från första stund och var glad över att få komma dit och sen fick jag en glad hund med mig hem! Kan verkligen rekommendera Electra som hundvakt! Kommer att be om hjälp igen! ☺️

Calendar and availability
Schedule
Just nu är jag snart färdig logoped och håller på att skriva klart sista delen av mitt examensarbete samtidigt som jag söker jobb. Det gör att jag har mycket tid hemma och kan vara flexibel, perfekt för att passa hundar och ge dem sällskap under dagen!
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
Jag bor i en tvåa i Kallebäck och har en hamster i bur. När vänners hundar eller katter är på besök ser jag alltid till att hemmet är tryggt. Jag har också nära till naturen!
A typical day
Jag gillar att gå på promenader i skogen där hunden får nosa och utforska i lugn miljö. Inne blir det lek med hundleksaker, gos och aktivering anpassad efter hundens behov och energi.
