Profile image

Bo N.

No star rating available
Profile image

Bo N.

No star rating available

Contact for Boarding

from €25 per night

Highlights

Identity Verified
20 years of experience
Has a fenced yard
Home full time
Can administer medication
Can provide daily exercise

Pet care experience

Liefdevolle oppas

Ik ben opgegroeid op een boerderij, omringd door dieren. Van jongs af aan hebben we altijd honden gehad en ook paarden, kippen en konijnen. Mijn liefde voor dieren is daar echt ontstaan en is nooit meer weggegaan. Inmiddels woon ik niet meer thuis en hebben wij zelf (nog) geen huisdier, maar kom ik vaak bij mijn ouders waar ik ook met veel plezier mee voor de dieren zorg. En eerlijk is eerlijk: ik ben zo’n persoon die tijdens een wandeling eerder een hond begroet dan zijn baasje. Gelukkig heb ik door de jaren heen veel ervaring opgedaan met het verzorgen, uitlaten en aandacht geven aan honden, zo heb ik zelf 2 honden mee opgevoed en worst ik regelmatig ingeschakeld als oppas door familie en vrienden. Oppassen en honden uitlaten via Rover is voor mij de ideale manier om tijd door te brengen met honden én tegelijkertijd iets te kunnen betekenen voor baasjes die een betrouwbare en liefdevolle oppas zoeken. Ik zorg met alle liefde voor jouw hond, alsof het mijn eigen hond is. Het oppassen op de hond bij ons thuis zal ik samen gaan doen met mijn partner Floris, waarmee ik inmiddels bij 11 jaar samen ben, hij is ook opgegroeid met honden thuis. Het oppassen op honden van familie en vrienden doen we ook altijd samen. Omdat hij grotendeels vanuit huis werkt en ik de dagen dat hij naar kantoor is thuis ben is jouw hond nooit (lang; uiteraard alles in goed overleg met de wensen van hond/eigenaren) alleen!

Cat care experience

Profile image
Liefdevolle oppas

Bo also cares for cats. Learn about their cat-specific care experience.

Qualifications

100% response rate
Usually responds in under 12 hours
20 years of experience
Oral medication administration
Can provide daily exercise

Ratings and reviews

-
0 ratings
Karin V.
Jun 30, 2026

Bo is opgegroeid in het buitengebied met kippen, konijnen,paarden en honden. Ze is een echte dierenvriend. Ze houd van wandelen in de natuur en heeft zelf ook 2 honden mee opgevoed. Ze is zorgzaam en super lief en is gek met honden. Ook belangrijk: ze heeft altijd hondenkoekjes bij☺️

Luuk V.
Jun 30, 2026

Bo heeft meermaals opgepast op onze airdale terrier Cooper! Ze zorgt voor je hond, neemt ook écht de tijd om met je hond te spelen en maakt ook grote wandelingen, waardoor mijn hond naderhand lekker kan relaxen. Zeker een aanrader!

Calendar and availability

Available
Not available
SMTWTFS
Available
Not available
SMTWTFS
SMTWTFS

Schedule

Ik vind het belangrijk dat huisdieren zich niet lang alleen hoeven te voelen. Daarom is het fijn dat ik op zondag en maandag volledig beschikbaar ben en mijn vriend op dinsdag, donderdag en vrijdag vanuit huis werkt. Alleen op woensdag zijn we allebei van huis. Hierdoor is er het grootste deel van de week veel aandacht, rust en gezelschap voor jouw huisdier.

Where your pet will stay

Home characteristics

Lives in a house
Has a fenced yard
Non-smoking household
Has no pets
No children present
Dogs not allowed on bed
Dogs not allowed on furniture
Potty breaks every 2-4 hours

Safety, trust & environment

De veiligheid en het welzijn van jouw huisdier staan bij mij altijd voorop. Ik neem de tijd om jouw hond of kat te leren kennen en houd rekening met zijn of haar gewoontes, behoeften en karakter, zodat ik de zorg zo goed mogelijk kan afstemmen op wat jouw huisdier nodig heeft. Ik begrijp dat het best spannend kan zijn om je huisdier aan iemand anders toe te vertrouwen. Daarom zorg ik voor een rustige, veilige en liefdevolle omgeving. Natuurlijk houd ik je (als je dat prettig vind) tijdens de opvang graag op de hoogte met foto’s en een berichtje, zodat jij met een gerust hart van huis kunt zijn.

A typical day

Wij wonen in een jaren 30 woning met een fijne tuin waar jouw huisdier lekker kan ontspannen en zich op zijn gemak kan voelen. De tuin is volledig omheind, waardoor honden hier veilig kunnen spelen zonder dat ze kunnen ontsnappen. Daarnaast liggen er in de omgeving volop bossen en mooie wandelroutes, ideaal voor fijne en afwisselende wandelingen.

Cats
0 to 7 kg
7 to 18 kg
18 to 45 kg
No females in heat
Takes only 1 client at a time
Bo can host up to 1 pet per night
Laat het me weten als je hond speciale behoeften of gewoontes heeft waar ik rekening mee kan houden. Zo hebben wij wat betreft het slapen geen voorkeur voor een bench of mand. Het belangrijkste vinden wij dat een hond kan slapen op de manier die hij of zij gewend is, zodat hij zich snel thuis en ontspannen voelt.
Each sitter joining Rover needs to pass a background check. And by booking on Rover, you can get photo & message updates, 24/7 support, and reimbursement for eligible vet care.