Beatriz L.
Beatriz L.
Contactar para Alojamiento de mascotas
desde 360 SEK por noche
Aspectos destacados
Experiencia en el cuidado de mascotas
Glad tjej som älskar djur
Jag har tagit hand om alla sorters djur i 10 år, jag vet hur man medicinerar dem, badar dem, jag har alltid tagit hand om mina, jag har tagit hand om grannars, vänners hundar osv.
Cualificaciones
Valoraciones y reseñas
Andra gången Beatriz har tagit hand om mina katter och hon är fantastisk. De har känt sig trygga och blivit nästan mer bortskämda än vad de är hemma 😻 Jag kommer att lämna dem hos Beatriz igen utan tvekan. Jag uppskattar även att hon skickar bilder och videor på dem till mig ☺️


Beatriz är den absolut bästa kattvakten!! Hon är så snäll, empatisk och pålitlig. Kommer 110% boka om henne som kattvakt igen. Hon uppdaterade och skickade bilder varje dag. Märkte direkt att min katt var väldigt trygg med henne. Rekommenderar Beatriz till 1000% ❤️❤️❤️

Beatriz är en helt fantastisk hundvakt! Hon har tagit hand om min pappas hund när han själv inte kunnat, och han har mått otroligt bra under hela tiden hos henne – han är som en ny hund, pigg och glad trots sin ålder. Beatriz har verkligen gått över förväntan. Hon har inte bara sett till att han fått den kärlek, trygghet och aktivering han behöver, utan även tvättat, klippt och pysslat om honom på ett sätt som vi inte förväntat oss. Hon har dessutom skickat regelbundna uppdateringar om hur han mår, vilket har känts oerhört tryggt. Jag kan varmt rekommendera Beatriz – man märker direkt att hon genuint bryr sig om hundarna hon tar hand om.

Snäll och tillgiven tjej som tog hand om vår stora hund under 8 dagar, fick återkoppling och bilder på hur det går och hur vår hund Hjalle mådde. Rekommenderar!

Det går alltid utmärkt att låta Beatriz ta hand om vår katt.

Bara positivt! Smidig kommunikation och flexibel. Uppdaterade oss dagligen. Hämtade en nöjd och harmonisk katt.
Calendario y disponibilidad
| l | m | m | j | v | s | d |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| l | m | m | j | v | s | d |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| l | m | m | j | v | s | d |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
31 |
Programa
Jag pluggar nu bara på morgonen och har ledig tid efter 12:00 varje dag. Sedan har jag hela eftermiddagen ledig till kvällen. Jag har helger tillgängliga också, måste meddela i förväg för att kunna schemalägga mig själv för den dagen.
Dónde se quedará tu mascota
Características de la vivienda
Seguridad, confianza y entorno
Jag kan ta hand både i mitt hus och i ägarens hus. Kanske inte kunna sova i ägarens hus. för att sova hemma hos ägaren skulle man behöva ha ett samtal i förväg och allt rådgavs i förväg, instruktioner osv.
Un día normal
de roliga aktiviteterna de brukar gilla är att leka löpning, fånga bollen. Jag går ofta promenader i parker, nära sjöar. det är alltid kul att gå runt sjöar, parker. För de är alltid mer bekväma i dessa miljöer
