Anna-Clara S.
Anna-Clara S.
Contact for Boarding
from SEK 400 per night
Highlights
Pet care experience
Hejsan! Är en glad tjej som älskar friluftsliv:)
Min syster har två hundar som jag tagit hand om många gånger. Jag älskar hundar och spenderar mycket tid hemma då jag pluggar på distans så skulle vara mysigt att ta hand om en hund samtidigt och gå på flertalet promenader. Har en stor och fin park bredvid dessutom:)
Qualifications
Ratings and reviews
Snabb respons och trevligt bemötande. Det kändes tryggt att lämna Franklin, när jag hämtade honom kändes han lugn och harmonisk, han hade haft det bra!

Vår mops Samson hade det toppenbra hos Anna-Clara och allt funkade väldigt smidigt😊 kommer absolut ta hjälp av Anna-Clara igen vid behov 👍
Så glad att vi hittat dig/er och allt flöt på så fint med Svante✨Svante fick chansen att träffa er kort dagen innan och redan då kändes allt så bra. Svarar snabbt och 🐶 har trivts bra. Kan varmt rekommendera och bokar er gärna igen. Tack för denna dag! / Therese

Anna-Clara saved the day! She was wonderful and kind with my little pup. Thank you!

Anna-Clara har tagit hand om Hector på ett varmt och närvarande sätt! Jag har inte varit orolig det minsta. Hector har t om varit på kalas och åkt tåg. Eftersom han gillar att vara med överallt har det passat honom perfekt! Återkommer mer än gärna!

Tog fin hand om min hund över dagen. Han kan vara lite stressad i nya miljöer, men verkar ha stormtrivts hos Anna-Clara

Calendar and availability
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 |
| S | M | T | W | T | F | S |
|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Schedule
Jag pluggar juristprogrammet på SU på distans så har väldigt mycket tid hemma och hade gärna tagit hand om en hund under dagarna och gått på promenader.
Where your pet will stay
Home characteristics
Safety, trust & environment
I lägenhetskomplexet finns en stor trädgård som har högt stängsel. Alltså kan hunden vara ute i trädgården om ägaren vill detta. Det är också kod in så ingen kan komma in hursomhelst.
A typical day
Jag älskar att vara ute och promenera med hundar men även om hunden behöver det ta springtur med den! Tycker om att leka och vara ute i naturen.
