Dagopvang Brugge

Breng je honden 's ochtends naar het huis van de dagopvang en haal ze 's avonds weer op.

Eindtijd
Zoeken

Meer dan 1
baasjes in Brugge hebben dagopvang geboekt

Brugge, vind de best beoordeelde dagopvang

De prijzen zijn schattingen per dag. De prijzen kunnen variëren, afhankelijk van je zoekopdracht. Er worden belastingen en 15% aan servicekosten in rekening gebracht.

1 / 1
Profielfoto oppas: Sophie H.
Identiteit geverifieerd
Sophie H.
vanaf
€ 50
per dag
10 jaar ervaring
Brugge, 8310

Over: Wij zijn echte hondenliefhebbers en hebben zelf 10 jaar lang een cocker gehad. Hoewel hij er niet meer is, is onze liefde voor honden altijd gebleven. Daarom stellen we ons huis graag open om andere hondjes met evenveel zorg, aandacht en genegenheid op te vangen. Jouw hond verblijft bij ons in huiselijke context, niet in een kennel. We vinden het belangrijk dat een hond zich veilig, ontspannen en gezien voelt. Er is veel aandacht voor beweging, wandelingen en spel, afgestemd op het tempo en de behoeften van jouw hond. Daarnaast vinden we het leuk om kennis te maken met verschillende rassen en hun unieke karakter. Elke hond is anders, en daar houden we graag rekening mee. De oppas/diensten zal hoofdzakelijk door mezelf telkens gebeuren maar ook mijn partner zal soms aanwezig zijn in huis. Momenteel werk ik 4/5 en ben ik op dinsdag en woensdag thuis en op vrijdag werk ik af en toe van thuis uit. Mijn planning is flexibel. We hebben een groene, omheinde en veilige tuin. Ook bevindt onze leefruimte volledig op de gelijkvloers dus er zijn geen gevaarlijke trappen voor uw viervoeter.

Profielfoto oppas: Mehdi O.
Identiteit geverifieerd
Mehdi O.
vanaf
€ 20
per dag
10 jaar ervaring
Knokke-Heist, 8301

Over: Reliable and experienced dog sitter offering loving care, daily playtime, and a calm home environment where every dog feels safe, comfortable, and truly cared for. I have a flexible schedule and spend most of my time at home, so your dog will get plenty of attention, regular walks, playtime, and consistent care throughout the day. I provide a clean, calm, and safe home where dogs are always supervised. I follow routines, give lots of care and attention, and ensure each dog feels comfortable.

Profielfoto oppas: Stephanie V.
Identiteit geverifieerd
Stephanie V.
vanaf
€ 30
per dag
5.0 van 5 sterren
2 reviews
2 jaar ervaring
Lovendegem, 9920

Over: Hallo, 🐾 Ik ben Stephanie en ik kom uit Lovendegem (België). Ik doe aan kleinschalige opvang voor kleine en middel grote hondjes. Ik doe dit op zeer kleinschalige basis. Zoek jij nog opvang ? Stuur me dan gerust een berichtje en dan bekijken we of de data nog past voor mij. ♥️🐾 In heb veel ruimte binnen en een afgesloten tuin, ik gaan vaak wandelen en ik werk van thuis uit waardoor ik er altijd kan zijn voor jullie lieve schatten! 🐾 Ik vind het fantastisch om al die verschillende hondjes te leren kennen en te ontdekken. Ik kijk er al naar uit om jullie beter te leren kennen. Ik ben enorm graag bezig met de hondjes en ik zie ze stuk voor stuk enorm graag! Ik geniet van hun liefde en geef ze graag alle liefde terug. Van wandelingen kan ik genieten en van rustig samen in de zetel hangen zeker ook! 🥰☺️ Ik ben zelfstandig en werk van thuis uit, hierdoor ben ik dus elke dag bij de diertjes en kan ik hen dus alle aandacht geven die ze nodig hebben. Ik heb veel plaats binnen en een ruime afgesloten tuin waar ze zich kunnen uitleven. Binnen mogen de hondjes in de zetel slapen of in hun eigen mandje.

Profielfoto oppas: Jimi V.
Identiteit geverifieerd
Jimi V.
vanaf
€ 25
per dag
30 jaar ervaring
Gent, 9032

Over: Ik ben in de wieg geboren met een hond erbij, dus het komt bij mij helemaal natuurlijk om voor deze viervoeters te zorgen. Laat dus gerust weten hoe ik jou (en het baasje) het beste tevreden kan stellen dan probeer ik zeker hiervoor mijn best te doen. Met vriendelijke groeten Ik ben normaalgesproken altijd thuis. Als er geen honden geboekt staan ben ik maaltijdkoerier bij Uber Eats. Ik ga meestal één of twee keer met ze wandelen maar dit hangt eigenlijk af van je eigen voorkeur, de leeftijd van de hond en dergelijke. Laat het mij dus zeker weten. Ik heb zelf momenteel geen huisdieren, maar de honden hebben het hele rijhuis voor zich en ook een klein tuintje. Ik laat ze overal los lopen en dat vinden ze best plezant.

Profielfoto oppas: Karen S.
Identiteit geverifieerd
Karen S.
vanaf
€ 16
per dag
1 jaar ervaring
Assenede, 9960

Over: Hallo! Ik ben Karen en ik ben 22 jaar. Ik pas met veel liefde op kleine tot middelgrote hondjes. Zelf heb ik een lieve hond, Filip van 7 jaar oud. Hij is sociaal en kan goed met andere honden omgaan. Ik ben bijna altijd thuis, waardoor jouw hond veel aandacht, gezelschap en knuffels krijgt. We maken regelmatig leuke wandelingen en ik zorg ervoor dat elke hond zich hier veilig en op zijn gemak voelt. Ik woon op het gelijkvloers in een appartement met toegang tot een gemeenschappelijke tuin. Deze is niet omheind, dus ik blijf altijd bij de honden wanneer we buiten zijn. Of het nu voor een dagje of een nachtje is, jouw hond is hier van harte welkom en wordt verzorgd alsof het mijn eigen hond is! Graag ontvang ik vooraf wat informatie over de dagelijkse routine, het karakter van je huisdier en eventuele aandachtspunten, zodat ik mij zo goed mogelijk kan afstemmen. Hopelijk tot snel! Momenteel zit ik thuis waardoor al mijn aandacht naar je hondje gaat. Enkel zou het misschien zijn dat ze een maximum van 2 uurtjes alleen zitten. Om een boodschap te doen of naar een afspraak te gaan. Ik woon op een gelijkvloers appartement met toegang tot een gemeenschappelijke tuin. Deze is echter niet omheind waardoor ik altijd in de buurt van je hondje blijf. Ik en mijn buurvrouw hebben beide een hondje, dus er zal een speelkameraad aanwezig zijn. Bovendien zijn alle bewoners dol op hondjes en geven ze graag wat aandacht.

Profielfoto oppas: Margo Z.
Identiteit geverifieerd
Margo Z.
vanaf
€ 20
per dag
10 jaar ervaring
Vlissingen, 4383

Over: *Nu ook beschikbaar voor uitlaatservice en/of huisbezoeken* Beste baasjes, Ik ben Margo, 24 jaar en woon samen met mijn Chihuahua Keesie en katten Pheobe en Earl in een leuk appartementje in Vlissingen. Ongeveer twee jaar geleden ben ik begonnen met het oppaswerk waarmee ik in verband met een verhuizing tijdelijk even gestopt was. Nu ik helemaal gesetteld ben heb ik weer alle mogelijkheid om nieuwe honden te mogen ontmoeten en hopelijk een fijne oppasplek aan te bieden. Het oppaswerk is dus al bekend terrein voor zo wel mij als mijn huisdieren maar daar naast ben ik ook werkzaam geweest bij een honden uitlaatservice en start ik binnenkort met een studie tot hondentrimmer. Ik bied oppas aan bij mij thuis waar bij de hond(en) voor een dagje of langer terecht kunnen. Tijdens het verblijf staat het welzijn van de uiteraard voorop en zal ik met veel geduld en liefde voor uw trouwe viervoeter zorgen. Er wordt tijd gemaakt voor leuke wandelingen, speel momenten en natuurlijk de nodige knuffels en aandacht! Daarnaast vind ik het altijd fijn om ook de baasjes op de hoogte te houden over hoe het hun hond vergaat met een berichtje, foto's en filmpjes. Een paar dingetjes die belangrijk zijn om te weten: Zo als ik eerder vertelde heb ik zelf een Chihuahua teefje en 2 katten (broer en zus van elkaar), het is belangrijk dat uw hond hier oke mee is (mocht u toch wat twijfelen kunnen we altijd tijdens de kennismaking kijken hoe ze op elkaar reageren). Voor ik een nieuwe oppashond aan neem heb ik altijd eerst een kennismaking waar bij het baasje met de hond eventjes op bezoek komt om de belangrijke dingetjes te bespreken en om te kunnen kijken hoe de hond het hier vind. Als de hond bij mij is tijdens een voer moment dient het eigen voer mee gegeven te worden. Omdat ik in een appartementje woon en niet mega veel ruimte heb pas ik op maximaal 2 honden uit het zelfde huishouden tegelijkertijd. (met uitzondering van kleine "overlap periode" voor vakantie/langdurige oppas). Mocht u verder nog vragen hebben of gewoon een keertje op kennismaking willen komen stuur dan gerust een berichtje! Het staat eigenlijk al in de eerste omschrijving maar door dat ik op het moment een thuisstudie volg en van uit huis iets aan het opstarten ben heb ik alle tijd om voor de dieren te zorgen. Zo ontbreekt het niemand aan de nodige knuffels en aandacht na de plaspauzes en speel uurtjes. Mijn eigen huisdieren krijgen relatief veel vrijheid, ze mogen bijna overal in huis komen en kunnen de hele dag door doen wat ze willen. S'morgens en s'avonds krijgen ze eten en door de dag heen wordt er gewandeld, geknuffeld en gespeeld.

Profielfoto oppas: Rosa D.
Identiteit geverifieerd
Rosa D.
vanaf
€ 25
per dag
3 jaar ervaring
Nazareth-De Pinte, 9840

Over: Experienced in puppy training and senior dog care, I offer personalized attention, gentle handling, and reliable routines—ensuring every dog feels safe, loved, and well understood. "I’m currently available for full-time dog care. I offer safe daily boarding and, on weekends, I welcome your pup with lots of love and affection!" I care for dogs with dedication and love in my home, which offers a safe and welcoming environment. With a spacious yard of nearly 1,000 square meters, fully fenced and gated on both sides, pets have the freedom to play safely. The house is surrounded by greenery, providing peace and well-being—both inside and throughout the neighborhood. Here, your pup will be treated with affection, attention, and comfort as part of the family.

Profielfoto oppas: Maria S.
Identiteit geverifieerd
Maria S.
vanaf
€ 18
per dag
1 jaar ervaring
Lievegem, 9920

Over: Ik ben een grote dierenvriend en zorg met veel aandacht, rust en geduld voor verschillende soorten dieren, waaronder honden en katten. Hoewel ik zelf geen hond heb, heb ik wel waardevolle ervaring opgedaan door regelmatig te zorgen voor de honden van mijn oma, zowel in België als in Ghana. Daarnaast heb ik zelf katten, waardoor ik goed vertrouwd ben met hun gedrag, behoeften en lichaamstaal. Ik kan dus flexibel omgaan met zowel speelse als eerder rustige of gevoelige dieren. Dieren voelen zich snel op hun gemak bij mij, en ik vind het belangrijk dat ze zich veilig, ontspannen en goed verzorgd voelen. De verzorging van huisdieren is een vast onderdeel van mijn dagelijkse en wekelijkse routine. Omdat ik zelf drie katten heb, begin en eindig ik mijn dag meestal met hun verzorging. Doorheen de dag hou ik rekening met hun rustmomenten en zorg ik ervoor dat hun omgeving proper en comfortabel blijft. Ik pas mijn zorg altijd aan op de behoeften van het dier en op de situatie: bij mij thuis of bij het baasje thuis. Bij mij thuis zorg ik voor een rustige, veilige en huiselijke omgeving waar dieren zich snel op hun gemak kunnen voelen. Ik let erop dat er voldoende ruimte is om te rusten, spelen en zich terug te trekken. De omgeving is proper, overzichtelijk en veilig ingericht, zodat er geen risico’s zijn voor de dieren. Ik respecteer het ritme van elk dier en forceer geen contact; vertrouwen opbouwen gebeurt op hun tempo. Bij het baasje thuis zorg ik ervoor dat de routine van het dier zo goed mogelijk wordt behouden. Ik volg nauwkeurig de instructies rond voeding, medicatie, wandelingen en gewoontes, zodat het dier zo weinig mogelijk stress ervaart. Ik ben aandachtig voor signalen van stress of verandering in gedrag en pas mijn aanpak daarop aan. In beide situaties vind ik vertrouwen heel belangrijk. Ik ga rustig en geduldig om met dieren, zodat ze zich veilig voelen en een stabiele verzorging krijgen, ongeacht de omgeving.

Profielfoto oppas: Caroline V.
Caroline V.
vanaf
€ 26
per dag
5.0 van 5 sterren
1 review
30 jaar ervaring
Gent, 9050

Over: (English below) Ik ben Caroline en zorg met veel plezier, geduld, zorg en liefde voor jullie huisdieren! Ik had zelf altijd katten. Mijn laatste kat Lucas is vorig jaar op de gezegende leeftijd van 17 jaar gestorven. Door omstandigheden heb ik momenteel zelf geen huisdieren. Ik mis het nog elke dag! Ik hou echt enorm van dieren (katten en honden in het bijzonder). Ik ben erg rustig, heb veel geduld en kan ook om met bvb katten met problematische hechting, angst, agressie,... Ook wandelen met reactieve honden is geen probleem (tenzij ze sterker zijn dan mij ;) ). Ik heb veel ervaring met catsitting, dogsitting en house-sitting in België en het buitenland. Bij een huisbezoek (regio 9050 of dichtbij), blijf ik minstens een half uurtje per keer. Ik zorg voor eten, drinken, kattenbak, ... we spelen en knuffelen, ik haal indien gewenst je brievenbus leeg, zet je afval buiten... kortom, ik doe wat je nodig hebt, alles is bespreekbaar. Huisoppas: Als ik bij je huisdier(en) kom logeren, blijf ik uiteraard aanwezig. Ik slaap elke nacht in jouw huis, ben elke avond thuis, en ben nooit langer dan enkele uren weg. Ik doe alles dat bij de zorg voor de dieren en je huis hoort, maar natuurlijk meer dan dat. Liefde, warmte, spelen, gezelligheid... Ik breng zelf geen huisdieren mee en ben niet-roker. Voor een wandeling met je hond (regio 9050 of dichtbij) ga ik graag langs in de Gentbrugse Meersen. Daar liggen kilometers wandelpad, maar ook een losloopweide. Ik ben sterk maar ook geen extreem sportief type, dus ik ga liefst wandelen met kleinere, middelgrote honden of rustige grote honden. Speelsheid is uiteraard geen probleem. Kleinere huisdieren kunnen ook bij ons logeren: katten, konijnen vissen, vogels, schildpadden, cavia´s, hamsters,... We zijn niet-rokers. Heb je vragen of wil je iets aftoetsen, stuur ons even een berichtje! Let op: prijzen voor max 1 hond of max 3 katten. Voor meerdere dieren prijs op aanvraag. I am Caroline and I take care of your pets with pleasure, patience, care and love! I always had cats of my own. My last cat Lucas died last year at the blessed age of 17. Due to circumstances, I currently do not have any pets of my own. I still miss it every day! I really love animals (especially cats and dogs) immensely. I am very calm, have a lot of patience and can also deal with cats with problematic attachment, fear, aggression, ... If I visit your pets at home (region 9050 or nearby), I stay at least half an hour per visit, I provide food, drink, litter box,... we play and cuddle, I empty your letterbox if you wish, take out your rubbish... in short, I do what you need, everything is negotiable. If I come to stay at your home, I will of course remain present. I sleep with your house every night, I am home every evening, and I am gone for maximum some hours. I do everything that comes with caring for animals and your house, but of course more than that. Love, warmth, playing, sociability.... I do not bring pets myself and I do not smoke. For a walk with your dog (region 9050 or nearby), I like to visit the Gentbrugse Meersen. There are kilometres of footpaths there, as well as a loose-leash meadow. Smaller pets can also stay with us: cats, rabbits, fish, birds, turtles, guinea pigs, hamsters,... We are non-smokers. If you have questions or want to check something out, send us a message! Important: prices for max 1 dog or max 3 cats. If you have more pets to be taken care of, price can be discussed.

Profielfoto oppas: Mengmeng S.
Identiteit geverifieerd
Mengmeng S.
vanaf
€ 32
per dag
5.0 van 5 sterren
1 review
6 jaar ervaring
Merelbeke-Melle, 9820

Over: As a veterinary student at Ghent University, I combine professional knowledge with genuine love for animals. I have years of hands-on experience caring for both cats and dogs. Whether it's playful puppy energy or gentle companionship for older pets, I tailor my care to meet each animal's needs. Your pets will be in safe, compassionate hands while you're away. I’m currently working part-time and have a very flexible schedule. I’m available throughout the day to provide in-home cat care or dog walking services—morning, afternoon, or evening. Whether it's a one-time visit or regular support, I’m happy to adjust to your needs and ensure your pets get the attention and care they deserve. When caring for pets in their own home, I focus on keeping their environment calm and consistent. I follow your instructions closely—whether it’s feeding routines, medication, playtime, or litter box and hygiene tasks. For dog owners, I also offer reliable dog walking services tailored to your pet’s energy level and needs. Whether it’s a short walk or a longer outing, I ensure your dog gets proper exercise, mental stimulation, and lots of care.

Profielfoto oppas: Charlotte D.
Identiteit geverifieerd
Charlotte D.
vanaf
€ 25
per dag
5.0 van 5 sterren
2 reviews
15 jaar ervaring
Gent, 9042

Over: Bij mijn opvang krijgen jullie dieren wat ze nodig hebben. Ik kijk naar elk dier individueel. Zowel op fysiek als mentaal vlak. Ze krijgen de beste zorgen die er zijn. Ik werk van thuis uit dus ik ben altijd aanwezig om ze de aandacht en liefde te geven die ze verlangen. Ze lopen eigenlijk waar ze graag willen. Ik heb een omheinde tuin en katten die heel sociaal zijn. Opvangkatten krijgen hun eigen kamer als ze dit verlangen om zich terug te trekken. Mijn katten leven voornamelijk buiten.

Profielfoto oppas: Myroslava B.
Identiteit geverifieerd
Myroslava B.
vanaf
€ 17
per dag
5.0 van 5 sterren
3 reviews
10 jaar ervaring
Kortrijk, 8500

Over: I have over 10 years of experience caring for different types of pets. Friends, neighbors, and family have always trusted me with their animals. I understand animal behavior, notice small changes in mood or health, and react calmly in any situation. I treat every pet as if it were my own, giving them patience, care, and affection. Pet care fits naturally into my daily routine. I plan my day so I have enough time for feeding, walking, playing, and giving attention to animals. I am flexible and can adapt to the pet’s schedule, whether it’s daily visits, weekend care, or longer stays. I truly enjoy spending time with animals, so it never feels like work. I always make sure pets feel safe and comfortable. At the owner’s home, I carefully follow all instructions regarding feeding, walks, and medication. I keep the environment clean and calm. If pets stay with me, I provide a quiet, cozy space, constant supervision, and plenty of attention. Their safety and well-being are always my top priority.

Profielfoto oppas: Demi V.
Identiteit geverifieerd
Demi V.
vanaf
€ 14
per dag
15 jaar ervaring
Deerlijk, 8540

Over: Wat mij onderscheidt van andere hondenoppassers is mijn persoonlijke aanpak en oprechte liefde voor elke hond die ik verzorg. Ik zie het niet als zomaar een taak, maar als een verantwoordelijkheid om een veilige, vertrouwde en fijne omgeving te bieden. Elke hond is uniek, dus ik neem de tijd om hun gedrag, voorkeuren en behoeften te leren kennen. Ik speel, wandel en rust met ze op een manier die bij hen past. Betrouwbaarheid, duidelijke communicatie met het baasje en echte aandacht voor het dier staan bij mij voorop. Zo voelt elke hond zich snel op zijn gemak bij mij. De verzorging van honden past goed in mijn dagelijkse en wekelijkse routine omdat ik er bewust tijd en ruimte voor maak. Ik plan mijn dagen zo dat ik genoeg aandacht kan geven aan elke hond, met vaste momenten voor wandelingen, eten, spel en rust. Dit zorgt voor structuur, zowel voor mij als voor de honden. Mijn flexibiliteit maakt het mogelijk om ook in de avonden of het weekend zorg te bieden. Omdat ik graag buiten ben en geniet van het gezelschap van dieren, voelt het verzorgen van honden niet als een verplichting, maar als een waardevol onderdeel van mijn leven Bij mij thuis verzorg ik huisdieren in een rustige, veilige en huiselijke omgeving waar ze zich snel op hun gemak voelen. Ik zorg voor voldoende beweging, aandacht en rustmomenten, aangepast aan het karakter en de behoeften van het dier. Er zijn geen andere huisdieren aanwezig, tenzij vooraf afgesproken, zodat alle aandacht naar jouw dier gaat.

1 / 1
Bekijk meer oppassers

De gemiddelde prijs per dag voor dagopvang in Brugge is € 20

Boeken met een gerust gevoel

  • Geverifieerde huisdierenoppassers hebben een externe identiteitsverificatie ondergaan en hebben geverifieerde reviews van baasjes zoals jij.
  • Elke boeking is gedekt door de Rover Garantie, die tot $25,000 aan dierenartskosten vergoedt voor in aanmerking komende claims. Ontdek meer
  • support van het Rover-team: wij staan voor je klaar om te luisteren en te helpen.

Waarom kiezen voor Rover?

  • Betaling zonder contant geld

    Boek en betaal via het beveiligde platform van Rover. Geen contant geld nodig.

  • Reserveringsbescherming

    Het gebeurt niet vaak, maar als je oppas toch moet annuleren, zoeken we samen met jou naar een nieuwe oppas.

  • Support van wereldklasse

    We zijn vriendelijk, deskundig en absolute huisdierfanaten. Je kunt op elk gewenst moment contact met ons opnemen.

Ontmoet lokale oppassers die je huisdieren als familie zullen behandelen

  1. 1. Zoeken

    Blader door de profielen van oppassers in de buurt die dagopvang aanbieden
  2. 2. Maak persoonlijk kennis

    Plan een gratis persoonlijke Meet & Greet om de juiste match te vinden
  3. 3. Boek & betaal

    Zo eenvoudig is het! Alle betalingen worden verwerkt via het veilige Rover-platform

Veelgestelde vragen over Dagopvang - Brugge

Veelgestelde vragen over Rover

Oppassers mogen op Rover zelf hun tarief bepalen. De gemiddelde kosten voor het inhuren van een oppasser voor hondendagopvang in Brugge op Rover bedroegen in juli 2026 ongeveer 20 per dag, inclusief servicekosten van Rover. Het tarief van een oppas kan ook hoger uitvallen als je je boeking meer afstemt op de wensen van jou en je hond.

In juli 2026 zijn er 21 oppassers die dagopvang bieden in Brugge. Je kunt filteren, sorteren, het zoekgebied uitbreiden, reviews lezen en prijzen vergelijken om de perfecte oppas bij jou in de buurt te vinden. Ter herinnering: aanbieders van dagopvang die zich bij Rover aansluiten, moeten voor jouw veiligheid en die van je hond een identiteitsverificatie ondergaan.

Hondenoppassers in Brugge op Rover zorgen graag voor je hond terwijl jij aan het werk bent of een dag iets anders moet doen. Boek een eenmalig bezoek of plan een herhalende service met je favoriete oppas in Brugge. Breng je hond naar het huis van de oppas en weet dat hij vaak genoeg wordt uitgelaten, heel veel kan spelen en heel veel liefde krijgt. Dagopvang is heel geschikt voor: Pups en honden met veel energie Honden met speciale behoeften of oudere honden Baasjes die lange dagen maken Honden met verlatingsangst

De ervaring kan sterk variëren per oppas, maar bij het vergelijken van oppassers in Brugge kun je reviews, het aantal jaar ervaring en het aantal herhalende baasjes bekijken.

Als je voor het eerst op zoek bent naar dagopvang in Brugge, ga dan naar het profiel van de oppas en selecteer de knop Contact. Heb je een actieve aanvraag of heb je eerder een oppas geboekt? Lees in de Rover-app of via web hoe je dit kunt doen.

Bij Rover kun je gemakkelijk contact opnemen met meerdere oppassers. 60 van de oppassers die dagopvang bieden in Brugge reageren meestal binnen een uur.

Ja! Oppassers die zich bij Rover aansluiten, moeten een identiteitsverificatie doorlopen voordat ze hun services kunnen aanbieden. Blijf via berichten op Rover in contact met de oppas voor dagopvang en ontvang de allerleukste foto-updates. Het Rover-team biedt toegewijde support en je oppas kan advies inwinnen bij gekwalificeerde diergeneeskundige professionals. Mocht er onverwachts iets misgaan tijdens een boeking, dan hoef je je geen zorgen te maken: je huisdier is via het Rover Garantie-programma verzekerd voor in aanmerking komende dierenartskosten.

Maak overal verbinding met de Rover-app

Badge om te downloaden vanaf de App StoreBadge om te downloaden vanaf de Google Play Store